Kedves időutazó!
Örömmel értesítelek, hogy akadémiánk nagyon komolyan veszi a vércsikók kiképzését. Minden bizonnyal téged is nagy örömmel tölt el, hogy a következő időutazásod során Zabrak nevű tanulónk fog elkísérni.
Ne ijesszen meg a neve, nem azért kapta mert csak abrakot akar zabálni, hanem azért meg igazán talpraesett (hahahahaha) tanulónk, aki mindenben a segítségedre lesz. Feltéve, hogy nem téved el. Vagy nem repül rossz korba. Vagy nem rabolják el. Vagy nem egy pitypangot akar megmenteni helyetted.
Bárhogy is legyen... ez van.
Jó készülődést az első utazásodhoz!
Várható indulás: augusztus.
0 comments